P.W. Vikking - Aktualności
 

Producent najwyższej jakości drzwi i okien

Drzwi kompozytowe VIKKING ULTIMATE w prestiżowym plebiscycie StolArchi 2021 - głosowanie Internautów
2021-04-14

 

Drzwi kompozytowe VIKKING ULTIMATE wśród najlepszych produktów stolarki według miesięcznika Forum Branżowe. Zachęcamy do głosowania w plebiscycie publiczności:  StolArchi nagroda architektów 2021. Aby oddać głos na nasze drzwi wystarczy wejść na stronę: forumbranzowe.pl. Każdy z nas może docenić cięzką pracę naszego zespołu!

 

 

StolArchi to pierwszy konkurs, w którym praktycy z biur projektowych doceniają najlepsze produkty z branży stolarki otworowej. Na co dzień korzystają oni w swoich projektach z wielu rozwiązań okiennych, czy drzwiowych, więc są w stanie najlepiej docenić zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne poszczególnych wyrobów. Nie bez znaczenia w ich codziennej pracy jest również wsparcie techniczne, na jakie mogą liczyć ze strony producentów stolarki na różnych etapach projektowania budynków.

 

 

 

 

 

 

Konkursowi towarzyszy głosowanie na faworyta internautów. Głosy można oddawać do 21 kwietnia do godziny 12:00. Każdy może oddać jeden głos co 24 godziny. Udział w plebiscycie jest bezpłatny. 

 

 

 

 


 Instrukcja jak zagłosować na drzwi VIKKING ULTIMATE:

 

1.  Wchodzimy na strone:  https://forumbranzowe.com/stolarchi2021/   

 

  

 

 

2. Podajemy adres e-mail na który zostanie wysłany link potwierdzający Twój głos.

 

 

 

3. Potwierdzamy oddanie głosu klikając w link, który został wysłany na podany adres e-mail: 

 

 

 

 

Dziękujemy!