P.W. Vikking - Aktualności
 

Producent najwyższej jakości drzwi i okien

Promocja DRZWI NA PIĄTKĘ
2021-05-21

VIKKING uruchamia akcję promocyjną Drzwi na piątkę. Wysokiej jakości, energooszczędne i nowoczesne drzwi kompozytowe można
już teraz kupić w specjalnych cenach. Akcja potrwa od 17.05.2021 do 25.06.2021. 

 

Osoby poszukujące drzwi mają doskonałą możliwość skorzystania z oferty przygotowanej przez producenta. VIKKING przygotował wiele wariantów promocyjnych, którymi chce zachęcić różne grupy klientów do skorzystania z oferty. Rozpoczynający się sezon zwiększonych remontów jest więc doskonałym czasem na inwestycje w dobrą stolarkę.

 

Jak zaznacza Piotr Roszkowski koordynator działań marketingowych firmy VIKKING: bardzo się cieszymy, że nasza wcześniejsza promocja została przez Państwa tak chętnie przyjęta. Na specjalne życzenie klientów wznawiamy dobrze znane rabaty na drzwi kompozytowe.  Słuchając potrzeb naszych klientów, VIKKING postanowił zadbać w sposób szczególny o swoich przyjaciół. Promocja DRZWI NA PIĄTKĘ, którą właśnie rozpoczynamy, obejmuje 5 specjalnych rozwiązań.


1.    KOLOR OD STRONY WEWNĘTRZNEJ za 1 zł

 

    

 


2.    WYKONANIE NIESTANDARDOWEGO WYMIARU DRZWI za 1 zł

 


3.    WYKONANIE DRZWI W ROZMIARZE XXL za 1 zł

 

 


4.    WYKONANIE NIESTADARDOWEGO WYMIARU DOŚWIETLA za 1 zł

 

 

 

 


5.    DODATKOWY RABAT NA DRZWI KOMPOZYTOWE

              Promocją zostały objęte drzwi kompozytowe dostępne w czterech liniach produktowych: Arctic, Arctic Plus, Arctic Ultra oraz w najwyższej linii technologicznej – ULTIMATE. 
Dajemy możliwość zamówienia wymarzonych DRZWI KOMPOZYTOWYCH w specjalnych cenach. Nowoczesne, ultra ciepłe o parametrach nieosiągalnych dla innych producentów. Warto poznać wyjątkowość drzwi kompozytowych firmy VIKKING. Proponujemy naszym klientom zaprojektowanie personalizowanych rozwiązania, które będą wizytówką w ich domu – dodaje Piotr Roszkowski     

 


Szczegółowe zasady promocji znajdą Państwo na naszej stronie
 

 oraz w salonach sprzedaży VIKKING w całej Polsce