P.W. Vikking - Aktualności
 

Producent najwyższej jakości drzwi i okien

Jak oszczędzać ciepło w naszych domach? Uszczelka renowacyjna VIKKING
2022-11-10

 

Zima coraz bliżej... W obecnej sytuacji poszukujemy oszczędności w naszych domowych budżetach. Dbając o środowisko poszukujemy najefektywniejszych rozwiązań aby ogrzać nasze domy i zachować jak najwięcej ciepła.

 

 

Uszczelka renowacyjna produkcji VIKKING to doskonałe rozwiązanie na nieszczelne okna. Stosowane są z powodzeniem w procesie produkcji drzwi kompozytowych i okien VIKKING eksportowanych do najdalszych zakątków świata i różnych stref klimatycznych. Oferowane uszczelki idealnie nadają się do renowacji nieszczelnych, starych okien.

 

 

 

Co wyróżnia naszą uszczelkę?

Silikonowa uszczelka o specjalnie zaprojektowanym, asymetrycznym kształcie  jest trwalsza od tradycyjnych uszczelek EPDM. Nawet po wielu latach nie ulega trwałemu odkształceniu. 

Nie traci elastyczności i nawet w bardzo niskich i wysokich temperaturach (od -40°C do +80°C) zachowuje swoją elastyczność i zakres pracy od 2 do 9 mm.

 

 

Uszczelki renowacyjne Vikking pasują do niemal wszystkich systemów okiennych. Jest to autorskie rozwiązanie, które jest przedmiotem naszej międzynarodowej ochrony patentowej.